ترخیص کالا

ترخیص کالا و انجام کلیه خدمات گمرکی از قبیل (import ) ,( import for re-export ),(Transit), (Trans-ship) در گمرک دریایی (جبل علی دبی) ، گمرک هوایی دبی (کارگو ویلج)،گمرک شارجه و ارسال آن توسط لنج یا کشتی یا هواپیما به ایران و دیگر کشورها .

اخذ مجوز ورود لنج از گمرک دبی برای لنج‌های ایرانی و رزرو جا برای کالای صاحبان کالا در لنج

با توجه به محدودیتهای اعمال شده جهت تردد لنج‌های چوبی به بنادر دبی که ناشی از وضعیت کرونایی حاکم بر دنیا می‌باشد و همچنین با توجه به قوانین جدید گمرک دبی که ورود لنج‌های چوبی به بنادر دبی را منوط به اخذ مجوز ورود توسط شرکتهای جنرال تریدینگ و یا شیپینگ ثبت شده در امارات نموده است ، این شرکت با اطلاع از آخرین بخشنامه های گمرک دبی و به عنوان یکی از پیشتازترین شرکتها در اخذ مجوز ورود لنجها به گمرکات دبی ،نسبت به اخذ مجوز ورود برای لنجداران عزیز ایرانی اقدام می نماید .
همچنین رزرو جا در لیست کالایی لنج‌ها جهت ارسال کالای صاحبان کالا و بازرگانان ایرانی از دبی به بنادر ایران ، از دیگر خدمات و توانمندی‌های این شرکت می‌باشد .

« با ما کار کنید ، Vat پرداخت نمیکنید »

بدون پرداخت هیچگونه مالیاتی و با خیالی آسوده با ما کار کنید.

cargo
2288
66

ترخیص تخصصی و یک روزه مواد غذایی و آشامیدنی و مکمل های ورزشی از گمرکات امارات

این شرکت با اپروال خود در شهرداری دبی و گذاشتن وثیقه نقدی در شهرداری و گمرک دبی ، مجوز رجیستر  هر گونه مواد خوراکی و آشامیدنی و مکمل های ورزشی در آن شهرداری و ترخیص از گمرکات امارات را اخذ نموده است تا افتخار خدمتی دیگر به تجار و بازرگانان محترم ایرانی را در کارنامه خود داشته باشد .

 

ترانزیت و ری اکسپورت کالا

با توجه به اعمال قانون اخذ 5% مالیات برارزش افزوده بر کالاهای وارداتی ,(Vat) ، از ابتدای سال 2018 میلادی در امارات متحده عربی ، این شرکت با ترخیص کالاهای مشتریان خود به صورت Transit و import for re-export ‌از گمرکات امارات ، آنها را از پرداخت مالیات (Vat) معاف نموده و گمرکی پرداخت شده به گمرکات امارات را هم مجددا پس گرفته و به مشتریان عزیز عودت خواهد داد.

« با ما کار کنید ، Vat پرداخت نمیکنید »

بدون پرداخت هیچگونه مالیاتی و با خیالی آسوده با ما کار کنید.

اخذ بسته های پستی تجاری

اخذ بسته های پستی تجار و بازرگانان وکلیه ایرانیان عزیز ازطریق پستهای DHL, FEDEX,ARAMEX ,TNT,….از هر نقطه از دنیا در امارات و ارسال مجدد آن به مقصد آنها در ایران یکی دیگر از خدمات این شرکت به هموطنان عزیز ایرانی می‌باشد .

FedEx

Aramex

DHL