خرید کالا از کشورهای آمریکا ، اروپا، آسیا و….‌

این شرکت با برخورداری از مدیریت کارآمد و مجرب در امور بازرگانی خارجی ،با توجه به اعمال قانون تحریم‌های بین المللی و ممانعت بسیاری از کمپانی های خارجی از تجارت و فروش مستقیم کالا به شرکتها و بازرگانان محترم ایرانی ، افتخار دارد به عنوان حامی و شرکت واسطه ، از طریق شرکت خود در امارات متحده عربی نسبت به خرید کالاهای غیر تحریمی مورد نیاز مشتریان عزیز ایرانی خود از کمپانی های خارجی اقدام نموده و ضمن خرید و یا ارسال کالا به نام شرکت ما به امارات ، با ترخیص آن از گمرکات امارات ، آنرا به مقصد مورد نظر تجار محترم در ایران ارسال نماید .

خرید کالا از سایت های خارجی

خرید کالا از سایتهای خارجی Amazon.ae. ,Noon.ae. ,Deserertcart.ae توسط این شرکت جهت مشتریان ایرانی و ارسال آن با پست یا وسیله مورد نظر مشتری به ایران از دیگر توانایی های شرکت Baron Emperor می‌باشد .

خرید خودرو و ارسال به ایران

شرکت Baron Emperor با سابقه چندین ساله در امر خرید خودرو در امارات و ارسال آن به ایران جهت مشتریان خود ، امکان خرید خودروهای مجاز به ورود به ایران از نمایندگی های در امارات یا بازار آزاد امارات با کمترین قیمت و ابشن های اصلی شرکتی و ارسال به گمرک مورد نظر مشتریان عزیز ایرانی را دارد ‌.